Byrå Louis XV-stil
2015-11-23
344443
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BYRÅ, 1900-talets andra hälft, Louis XV-stil, 2-lådig, profilerad skiva i marmor, intarsia, höjd ca 73,5, 61x31 cm
Smärre slitage, mindre fanérbortfall vid bakre övre kant mot skiva