Frisörstol 1950-tal

Frisörstol 1950-tal
Frisörstol 1950-tal
Frisörstol 1950-tal
Frisörstol 1950-tal
Frisörstol 1950-tal
Frisörstol 1950-tal
Frisörstol 1950-tal
Frisörstol 1950-tal
Frisörstol 1950-tal
Frisörstol 1950-tal

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FRISÖRSTOL, "Nike", 1950-tal, klädd i röd galon, fot i aluminium, höj- och sänkbar

Slitage och färgbortfall

344455

2015-11-23