Flamländsk skola olja

Flamländsk skola olja
Flamländsk skola olja
Flamländsk skola olja
Flamländsk skola olja

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

FLAMLÄNDSK SKOLA (1600-tal): Pastoralt landskap med figurer, olja på pannå, 16x21,5 cm

Retuscher

344459

2015-11-23