Byrå Åmells

Byrå Åmells
Byrå Åmells
Byrå Åmells
Byrå Åmells
Byrå Åmells
Byrå Åmells
Byrå Åmells
Byrå Åmells

Klubbat för:

1 500 SEK

1 500 SEK

BYRÅ, 1900-tal, märkt Åmell, gråmålad, med mässingsbeslag, 4 lådor, höjd ca 82, 88x44 cm

Skador, repor, färgbortfall

344466

2015-11-23