Mignon skrivmaskin

Mignon skrivmaskin
Mignon skrivmaskin
Mignon skrivmaskin
Mignon skrivmaskin
Mignon skrivmaskin
Mignon skrivmaskin
Mignon skrivmaskin
Mignon skrivmaskin
Mignon skrivmaskin
Mignon skrivmaskin

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AEG MIGNON SKRIVMASKIN, Modell 2, 1910-tal, svart, styrpinne och roterande typhuvud, med plåthuv monterad på träplatta, huvens mått höjd 20, 41 x 30 cm

Ytskador

344478

2015-11-23