Karmstolar 4 st

Karmstolar 4 st
Karmstolar 4 st
Karmstolar 4 st
Karmstolar 4 st
Karmstolar 4 st
Karmstolar 4 st
Karmstolar 4 st
Karmstolar 4 st

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOLAR, 4 st, England, 1900-talets andra hälft, tillverkade för Nordiska kompaniet, mahogny, sitthöjd ca 47 cm

Sitage, skador, fläckar, repor

344489

2015-11-24