Trampbil 1950-tal England

Trampbil 1950-tal England
Trampbil 1950-tal England
Trampbil 1950-tal England
Trampbil 1950-tal England
Trampbil 1950-tal England
Trampbil 1950-tal England
Trampbil 1950-tal England
Trampbil 1950-tal England
Trampbil 1950-tal England
Trampbil 1950-tal England

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TRAMPBIL, 1950-tal, Triang, England, märkt Lightning, rödlackerad plåt, höjd 37, 88 x 38 cm

Ratt saknas, ytskador och rostangrepp

344498

2015-11-23