Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
YTTERFODER, 2 par, porslin, Italien, varav ett med landskapsmotiv, höjd 14-17 cm, enligt uppgift inköpta på Svenskt Tenn 1970-tal
Nagg, sprickor
344506
2015-11-23
Gör en kostnadsfri värdering här