Ytterfoder 2 par

Ytterfoder 2 par
Ytterfoder 2 par
Ytterfoder 2 par
Ytterfoder 2 par
Ytterfoder 2 par
Ytterfoder 2 par
Ytterfoder 2 par
Ytterfoder 2 par
Ytterfoder 2 par
Ytterfoder 2 par
Ytterfoder 2 par
Ytterfoder 2 par
Ytterfoder 2 par
Ytterfoder 2 par
Ytterfoder 2 par
Ytterfoder 2 par

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

YTTERFODER, 2 par, porslin, Italien, varav ett med landskapsmotiv, höjd 14-17 cm, enligt uppgift inköpta på Svenskt Tenn 1970-tal

Nagg, sprickor

344506

2015-11-23