Axel Lilliehöök blandteknik

Axel Lilliehöök blandteknik
Axel Lilliehöök blandteknik
Axel Lilliehöök blandteknik
Axel Lilliehöök blandteknik

Klubbat för:

400 SEK

1 000 SEK

AXEL LILLIEHÖÖK (född 1930), allmogekomposition, akvarell på papper, sign och daterad A Lilliehöök 1983-84, 54 x 73 cm

344509

2015-11-23