Soffa gustavianskt stockholmsarbete
Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
7 000 SEK
SOFFA, gustavianskt stockholmsarbete, träskuren dekor, hörnfleuroner, godronnerade benanfanger och avsmalnande kannelerade ben, bemålad, längd 180 cm:
Avkortad, lagningar, kompletteringar, skador
344510
2015-11-24