Soffa gustavianskt stockholmsarbete

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

7 000 SEK

SOFFA, gustavianskt stockholmsarbete, träskuren dekor, hörnfleuroner, godronnerade benanfanger och avsmalnande kannelerade ben, bemålad, längd 180 cm:

Avkortad, lagningar, kompletteringar, skador

344510

2015-11-24