Salvador Dali etsning
2015-11-23
344512
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SALVADOR DALI (Spanien, 1904-1989): ur Japanese Fairy Tales, 1974, signerad Dali 131/175, torrnål med tryckt kolorering, 48,5x38,5 cm
Gulnad