Tage Hedqvist Paris 1985

Tage Hedqvist Paris 1985
Tage Hedqvist Paris 1985
Tage Hedqvist Paris 1985
Tage Hedqvist Paris 1985
Tage Hedqvist Paris 1985
Tage Hedqvist Paris 1985

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAGE HEDQVIST (1909-1997): Komposition, monogramsignerad och daterad Paris 85, olja på duk, 38x46 cm

Smärre färgbortfall

344537

2015-11-24