Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TAGE HEDQVIST (1909-1997): Komposition, monogramsignerad och daterad Paris 85, olja på duk, 38x46 cm
Smärre färgbortfall
344537
2015-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här