Klubbat för:
3 200 SEK
4 000 SEK
LJUSSTAKAR, 2 st, omkring 1800, sengustavianska, skulpterat bemålat trä, montering och ljuspipa i bronserad metall, höjd ca 27 resp 27,5 cm
Slitage, smärre bucklor, socklarna med smärre skador
344545
2015-11-23