Klubbat för:
700 SEK
1 000 SEK
SÈVRES, figurgrupp, omkring 1900, parian, signerad Varenni?, i godset inpressade stämplar, höjd ca 9, längd 43 cm
Attribut saknas, undertill påskrift i tusch
344547
2015-11-23