Skrivbyrå
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SKÅP, barockstil, 1800-tal, möjligen delvis äldre, sydeuropa, betsad valnöt, beslag i mässing, skuren dekor, fällklaff, vardera sida med lådor bakom dörrar, höjd 123 cm, 96x38 cm
Skador, skrivklaff avbruten, lösa delar, avslag, torrsprickor
344557
2015-11-24