Fat lergods

Fat lergods
Fat lergods
Fat lergods
Fat lergods

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FAT, omkring 1900, lergods, delvis glaserade, dekor i vitt och grönt, diameter ca 24-36 cm

Slitage, smärre nagg, bär tuschmärken undertill

344570

2015-11-24