Skål med fat Orrefors Gate
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIMON GATE, skål med fat, Orrefors, graverad dekor av kvinnofigurer med slöjor, signerad Orrefors Gate 109.24. EW, höjd 12, längd 21x16 cm
Lagat fat o med sprickor, skålen med mindre nagg, tuschrester
344581
2015-11-24