Gunnar Nilsson båtmodeller
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUNNAR NILSSON (Färentuna), skärgårdsbåtar, 3 st, Gunnar Nilsson, "Norrskär", "Strängnäs Express", "Norrtälje", bemålat trä, skorstenar i plast, signerade och daterade bl a 2009, längd ca 40 cm
344587
2015-11-24