Gunnar Nilsson båtmodeller

Gunnar Nilsson båtmodeller
Gunnar Nilsson båtmodeller
Gunnar Nilsson båtmodeller
Gunnar Nilsson båtmodeller
Gunnar Nilsson båtmodeller
Gunnar Nilsson båtmodeller

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNAR NILSSON (Färentuna), skärgårdsbåtar, 3 st, Gunnar Nilsson, "Norrskär", "Strängnäs Express", "Norrtälje", bemålat trä, skorstenar i plast, signerade och daterade bl a 2009, längd ca 40 cm

344587

2015-11-24