Vitrinskåp

Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp

Klubbat för:

4 800 SEK

6 000 SEK

VITRINSKÅP, Louis XV-stil, med målade paneler mässingsbeslag, invändigt med belysning, höjd 170, 75x44 cm, nyckel finns

Smärre faner skador, fothylsa saknas, slitage

344589

2015-11-24