Klubbat för:
4 800 SEK
6 000 SEK
VITRINSKÅP, Louis XV-stil, med målade paneler mässingsbeslag, invändigt med belysning, höjd 170, 75x44 cm, nyckel finns
Smärre faner skador, fothylsa saknas, slitage
344589
2015-11-24