Sidobord

Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIDOBORD, 1900-talets slut, märkt Selva made in Italy, fanerat med mahogny, med 3 lådor, höjd ca 75, 51x36 cm

Smärre slitage

344592

2015-11-24