Madelein Pyk färglitografi

Madelein Pyk färglitografi
Madelein Pyk färglitografi

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): "I ateljén", signerad M Pyk, numrerad, färglitografi, 125/250, ca 68x49 cm

344595

2015-11-24