Ivo Saliger etsning

Ivo Saliger etsning
Ivo Saliger etsning
Ivo Saliger etsning
Ivo Saliger etsning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

IVO SALIGER (Tyskland, 1894-1987), Der Arzt, der Tod und das Mädchen, 1920, signerad Ivo Saliger, färgetsning, synlig bildyta 65x45 cm passepartout döljer yttre delen av motivet

Mindre vita märken i bildytan, ej examinerad ur ram

344598

2015-11-28