Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Franskt landskap, olja på pannå, ca 20 x 26 cm
Smärre ytskador
344599
2015-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här