Bordsplateau 1800-tal

Bordsplateau 1800-tal
Bordsplateau 1800-tal
Bordsplateau 1800-tal
Bordsplateau 1800-tal

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BORDSPLATEAU, 1800-tal, försilvrad metall, genombruten sarg med dekor av prismor, fötter i form av lejontassar, höjd ca 10, 66x54 cm

En lös fot, foliering med skador, ytskador

344606

2015-11-24