Sven-Olof Ehren färglitografier

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN-OLOF EHRÉN (1927-2004): (4) Stockholmsmotiv bl a Kungliga slottet, signerade och daterade Sven-Olof Ehren, pt, litografier, bladmått ca 47x63 cm, oramade

344611

2015-11-24