Lampa Gunnar Wennerberg

Lampa Gunnar Wennerberg
Lampa Gunnar Wennerberg
Lampa Gunnar Wennerberg
Lampa Gunnar Wennerberg
Lampa Gunnar Wennerberg
Lampa Gunnar Wennerberg

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNAR WENNERBERG, lampa, ursprungligen vas, signerad Gustavsberg Wennerberg, samt djupstämplad, grön glasyr, höjd utan skärm 29 cm

Krackelyr

344614

2015-11-24