Relief 17/1800-tal

Relief 17/1800-tal
Relief 17/1800-tal
Relief 17/1800-tal
Relief 17/1800-tal

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

RELIEF, 17/1800-tal, skuret trä, föreställande Gustav Vasa, ca 26 x 29 cm

Lagningar, spår av färgrester

344615

2015-11-24