Julljusstake Rörstrand

Julljusstake Rörstrand
Julljusstake Rörstrand
Julljusstake Rörstrand
Julljusstake Rörstrand
Julljusstake Rörstrand
Julljusstake Rörstrand

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKE, 1900-talets början, märkt Rörstrand, troligen Alf Wallander, höjd ca 27,5 cm

Krackelyr

344617

2015-11-24