Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KLAFFBORD, 1800-talets första hälft, mahogny, låda i sargen med inredning, svarvade dragknoppar, höjd ca 71, 91x51, utfällt läge 97 cm
Ytskador
344625
2015-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här