Kungaporträtt signerade fotografier

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KUNGAPORTRÄTT, 3 st, bl.a Oscar II, signerade fotografier, förgyllda krönta ramar

344628

2015-11-29