Carl Wilhelmsson blyerts o akvarell

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CARL WILHELMSON (1866-1928): Flickporträtt , signerad och daterad C Wilhelmsson 1892, akvarell o blyerts, 25 x 10 cm

Porträtt a tergo

344629

2015-11-24