Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CARL WILHELMSON (1866-1928): Flickporträtt , signerad och daterad C Wilhelmsson 1892, akvarell o blyerts, 25 x 10 cm
Porträtt a tergo
344629
2015-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här