Jan Johansson glasskulptur

Jan Johansson glasskulptur
Jan Johansson glasskulptur
Jan Johansson glasskulptur
Jan Johansson glasskulptur
Jan Johansson glasskulptur
Jan Johansson glasskulptur

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JAN JOHANSSON, skulptur, Orrefors, slipat klarglas, signerad Orrefors 9063870 Jan Johansson Gallery -82, höjd 23 cm

Smärre repor

344638

2015-11-24