Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DEKORELEMENT, 2 st, tidigt 1900-tal, ek, skuren dekor, figurer med vindruvor, höjd ca 49 resp 58, längd vardera 57 cm
Smärre nagg o sprickor
344642
2015-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här