Dekorelement skuret trä

Dekorelement skuret trä
Dekorelement skuret trä
Dekorelement skuret trä
Dekorelement skuret trä
Dekorelement skuret trä
Dekorelement skuret trä
Dekorelement skuret trä
Dekorelement skuret trä

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DEKORELEMENT, 2 st, tidigt 1900-tal, ek, skuren dekor, figurer med vindruvor, höjd ca 49 resp 58, längd vardera 57 cm

Smärre nagg o sprickor

344642

2015-11-24