Bord empirestil

Bord empirestil
Bord empirestil
Bord empirestil
Bord empirestil
Bord empirestil
Bord empirestil

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KLAFFBORD, empirestil, omkring 1900, fanerat i mahogny samt björk, dekor i intarsia med motiv av girlander, höjd ca 74, 74 x 90 (128 cm utfällt) cm

Slitage, ytskador

344643

2015-11-24