Eric Rhönnstad oljemålning

Eric Rhönnstad oljemålning
Eric Rhönnstad oljemålning
Eric Rhönnstad oljemålning
Eric Rhönnstad oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIC A-SON RHÖNNSTAD (1909-1980), vinterbild vid sjö, signerad och daterad Eric A-son Rhönnstad 1934, olja på pannå, 49 x 59 cm

344659

2015-11-24