Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PELABORD med lådor i sargen, mahognyfaner, senempire, lejonfötter, lådor i sargen, höjd 70. diameter ca 120 cm
Fanerbortfall, nyckel saknas, lacken med smärre krackelering
344675
2015-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här