Pelarbord

Pelarbord
Pelarbord
Pelarbord
Pelarbord
Pelarbord
Pelarbord

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PELABORD med lådor i sargen, mahognyfaner, senempire, lejonfötter, lådor i sargen, höjd 70. diameter ca 120 cm

Fanerbortfall, nyckel saknas, lacken med smärre krackelering

344675

2015-11-24