Skåp i björk

Skåp i björk
Skåp i björk
Skåp i björk
Skåp i björk
Skåp i björk
Skåp i björk
Skåp i björk
Skåp i björk

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅP, bonad flammig björk, med intarsia, 1940-tal, invändigt med hyllor, höjd ca 122, 146x46 cm

Ytskador, ena dörren ej låsbar

344677

2015-11-24