Karl Mårtens färglitografi

Karl Mårtens färglitografi
Karl Mårtens färglitografi

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARL MÅRTENS (född 1956), sparvuggla, färglitografi, sigillstämplad, signerad och numrerad Pt 3/5 bladstorlek 31,5x31,5 cm

344688

2015-11-24