Skulptur 18/1900-tal
2015-11-24
344689
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SKULPTUR, 18/1900-tal, alabaster, barn med tygstycke, total höjd med träsockel ca 59 cm
Smärre nagg, lagningar, sprickor