Skulptur 18/1900-tal

Skulptur 18/1900-tal
Skulptur 18/1900-tal
Skulptur 18/1900-tal
Skulptur 18/1900-tal
Skulptur 18/1900-tal
Skulptur 18/1900-tal
Skulptur 18/1900-tal
Skulptur 18/1900-tal
Skulptur 18/1900-tal
Skulptur 18/1900-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKULPTUR, 18/1900-tal, alabaster, barn med tygstycke, total höjd med träsockel ca 59 cm

Smärre nagg, lagningar, sprickor

344689

2015-11-24