Ljusstakar empirestil
Closed
2015-11-24
344696
| Sold for | 800 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, 1900-tal, empirestil, mäsing och brons, sockel i sten, dekor av karyatid, höjd ca 26 cm
Nagg