Oskar Dahl Rörstrand

Oskar Dahl Rörstrand
Oskar Dahl Rörstrand
Oskar Dahl Rörstrand
Oskar Dahl Rörstrand
Oskar Dahl Rörstrand
Oskar Dahl Rörstrand
Oskar Dahl Rörstrand
Oskar Dahl Rörstrand

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

OSKAR DAHL, lockurna, Rörstrand, stengods, vitglaserad med dekor av kyrkor, signerad Göteborg Rörstrand Oskar Dahl 1949, höjd ca 37 cm

Krackeleringar

344706

2015-11-24