Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
OSKAR DAHL, lockurna, Rörstrand, stengods, vitglaserad med dekor av kyrkor, signerad Göteborg Rörstrand Oskar Dahl 1949, höjd ca 37 cm
Krackeleringar
344706
2015-11-24