Carl Hjalmar Norrström ståletsning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL HJALMAR NORRSTRÖM, ståletsning, Eskilstuna, flicka i äppleträd, signerad HJ Norrström, monterad på läderram, yttermått ca 35x28 cm

Ytslitage

344710

2015-11-24