Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CARL HJALMAR NORRSTRÖM, ståletsning, Eskilstuna, flicka i äppleträd, signerad HJ Norrström, monterad på läderram, yttermått ca 35x28 cm
Ytslitage
344710
2015-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här