Herman Lindqvist

Herman Lindqvist
Herman Lindqvist
Herman Lindqvist
Herman Lindqvist
Herman Lindqvist
Herman Lindqvist

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

HERMAN LINDQVIST (1868-1923): "I Maj" - motiv från Djurgården, signerad och daterad H Lindqvist maj -95, olja på duk, 46x30 cm

344720

2015-11-24