Vas Carl Hjalmar Norrström

Vas Carl Hjalmar Norrström
Vas Carl Hjalmar Norrström
Vas Carl Hjalmar Norrström
Vas Carl Hjalmar Norrström
Vas Carl Hjalmar Norrström
Vas Carl Hjalmar Norrström

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL HJALMAR NORRSTRÖM, vas, jugend, stål, etsad dekor av landskapsmotiv med fiskande pojke, signerad och daterad CH Norrström 1917, höjd ca 26 cm

Mindre bucklor

344739

2015-11-25