Klubbat för:
550 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
TOILETTEBORD, 1900-tal, blandade träslag, uppsats med lådor, sarg med lådor, svarvad dekor, höjd ca 152, 57x83 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage
344749
2015-11-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner