Toilettebord

Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord

Klubbat för:

550 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

TOILETTEBORD, 1900-tal, blandade träslag, uppsats med lådor, sarg med lådor, svarvad dekor, höjd ca 152, 57x83 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre slitage

344749

2015-11-25