Hörnvitrinskåp

Hörnvitrinskåp
Hörnvitrinskåp
Hörnvitrinskåp
Hörnvitrinskåp
Hörnvitrinskåp
Hörnvitrinskåp
Hörnvitrinskåp
Hörnvitrinskåp

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HÖRNVITRINSKÅP, Louis XVI-stil, mahognyfaner, intarsiadekor, mässingslister, höjd ca 142, 74x46 cm

Slitage, fanérbortfall

344757

2015-11-25