Spelbord sekelskiftet

Spelbord sekelskiftet
Spelbord sekelskiftet
Spelbord sekelskiftet
Spelbord sekelskiftet
Spelbord sekelskiftet
Spelbord sekelskiftet
Spelbord sekelskiftet
Spelbord sekelskiftet

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SPELBORD, 1800-talets slut, betsad furu, svarvade ben, höjd 52, 89 x 44 cm

Bruksslitage

344784

2015-11-25