Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SPELBORD, 1800-talets slut, betsad furu, svarvade ben, höjd 52, 89 x 44 cm
Bruksslitage
344784
2015-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här