Fällbord alrot

Fällbord alrot
Fällbord alrot
Fällbord alrot
Fällbord alrot
Fällbord alrot
Fällbord alrot
Fällbord alrot
Fällbord alrot

Klubbat för:

2 400 SEK

2 500 SEK

FÄLLBORD, 1800-talets första hälft, skivan fanérad i alrot, fot i björk, höjd 70, diameter 75 cm

Bruksslitage

344786

2015-11-25